X

TÖBB MINT ISKOLA!
Bejelentkezés
?
BELÉPÉS

Magyar népmesék Országos Rajzpályázat - Eredmények

2014. 06. 27. 14:48 | HÍREK

A téglási II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola rajzpályázatot hirdetett általános iskolai tanulók részére. Az országosan meghirdetett rajzversenyünk célja az volt, hogy a népmesék illusztrálása által a tanulók kifejezhessék gondolataikat, bemutathassák tehetségüket.

A „Magyar népmesék” Országos Rajzpályázat a Nemzeti Tehetség Program, EMMI és az EMET, valamint az OFI által  NTP-TV-13 kóddal kiírt pályázat eredményeként valósult meg.

A rajzpályázatra  2300 alkotás érkezett. A zsűrizés 2014. május 22-én zajlott le. Kiállításra összesen 120 alkotást választott ki a zsűri. A zsűri tagjai voltak:

  • L. Ritók Nóra grafikusművész, művészetpedagógus, Tehetség Nagykövet, az „Igazgyöngy” Alapítványi Művészeti Iskola(Berettyóújfalu) alapítója és vezetője, szakkönyvíró, MAOE tag.
  • László János grafikusművész, a képzőművészeti területen tehetségpontként működő Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola (Debrecen) művésztanára, a MAOE tagja.
  • Börcsök Attila grafikusművész, művésztanár, a Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola művésztanára.

A díjak átadására a kiállítás megnyitóünnepségén került sor, mely 2014. június 2-án 14 órakor volt iskolánk aulájában. Az ünnepi műsorban először iskolánk művészetis tanulói léptek fel, majd Kovácsné Lőrincz Judit mutatta be az iskolában folyó akkreditált kiváló tehetséggondozó műhelyekben folyó munkát. A zsűri képviseletében L. Ritók Nóra művésztanár méltatta a pályázatra  beérkezett alkotásokat. A díjak átadását vendéglátás követte.

 

EREDMÉNYEK:

I. korcsoport: 1-2. évfolyam

 

Név

Eredmény

Cím

Kovács Blanka

2. o

I. helyezés

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Ódor Zsanett

2. o

II. helyezés

Budapest XXII. Ker. Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.

1222 Budapest Nagytétényi út 31-33.

Varga Kornél

2. o

III. helyezés

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Bihari Ákos

2. o

Különdíj

Vénkerti Ált. Isk. és AMI

4027 Debrecen Sinai M. 6.

Tóth Nikolasz

2. o

Különdíj

Sárkeresztúri Ált. Isk.

8125 Sárkeresztúr Kossuth L. u. 64.

Szőcs Liza

2. o

Különdíj

Mosonmagyaróvári Bólyai J. Ált. Isk. Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola

9200 Mosonmagyaróvár Régi Vámháztér 6.

Kocsis Boglárka

2. o

Különdíj

Mosonmagyaróvári Bólyai J. Ált. Isk. Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola

9200 Mosonmagyaróvár Régi Vámháztér 6.

Bobik Hanna

1. o

Kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Basa Kinga

2. o

Kiállított

Debreceni Benedek Elek Ált. Isk.

4029 Debrecen, Bocskai tér 1.

Fehér Boglárka

2. o

kiállított

Földesi Karácsony S. Ált.Isk.

4177 Földes Karácsony S. tér 6.

Pellei Vivien

2. o

Kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

Rácz Tünde

2. o

Kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Platonov Izabella

2. o

Kiállított

Budapest XX. Kerületi Ady Endre Ált. Isk.

1204 Budapest Ady E. u 98.

Miklós Natália

2. o

Kiállított

Bonyhádi Ált. Isk. Vörösmarthy M. Tagintézmény

7150 Bonyhád Szent Imre u. 7.

György Benedek

2. o

Kiállított

Bonyhádi Ált. Isk. Vörösmarthy M. Tagintézmény

7150 Bonyhád Szent Imre u. 7.

Ölveti Sára

2. o

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Hosszú Jázmin

2. o

kiállított

Sárkeresztúri Ált. Isk.

8125 Sárkeresztúr Kossuth L. u. 64.

 

Lendvai Szabolcs

1. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Németh Zoé

1. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Koszta Gyula

1. b

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Katona Boglárka

2. o

kiállított

Gulner Gyula Ált. Isk.

1183 Budapest Gulner u. 2.

Tapaszi Benjámin

2. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Kékesi Zalán Bendegúz

2. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Ónodi Mónika

2. o

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Götcz Martin

2. o

kiállított

Bonyhádi Ált. Isk. Vörösmarthy M. Tagintézmény

7150 Bonyhád Szent Imre u. 7.

Túri Zsófi

1. o

Kiállított

Zöldház Rajzstúdió

6000 Kecskemét Nagykőrösi u. 29.

Zámbó Lili Petra

2. o

Kiállított

Debreceni Benedek Elek Ált. Isk.

4029 Debrecen, Bocskai tér 1.

Balogh Bence

2. o

Kiállított

Kazinczy F. Ált. Isk. és AMI

4031 Debrecen Margit tér 19.

Balogh Patrícia

1. o

Kiállított

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Földi Alíz

1. o

Kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

Varga Nóra

2. o

Kiállított

Bonyhádi Ált. Isk. Vörösmarthy M. Tagintézmény

7150 Bonyhád Szent Imre u. 7.

Hatvani Noémi

2. o

kiállított

Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk. Mathiász J. Ált. Isk.

6000 Kecskemét Katona Zs. u. 1.

Muszka Alexandra

2. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Kalóz Boglárka

2. o

kiállított

Gulner Gyula Ált. Isk.

1183 Budapest Gulner u. 2.

 

Bittmann Boglárka

2. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Medve Fédra Cintia

1. o

kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

Kiss-Ajtony Noémi

2. o

kiállított

Budapest XXII. Ker. Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.

1222 Budapest Nagytétényi út 31-33.

Szabó Erik

2. o

kiállított

Kazinczy F. Ált. Isk. és AMI

4031 Debrecen Margit tér 19.

Jónás Krisztina

2. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

 

II. korcsoport: 3-4. évfolyam

 

név

eredmény

cím

Haiszer Anna

3.a

I. helyezés

Szekszárdi Babits M. Ált. Isk. Szekszárd Kadarka u. 17.

Mohácsi Vanda

3. o.

II. helyezés

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Bakó Izabella

4.o.

III. helyezés

Kazinczy F. Ált. Isk. és AMI

4031 Debrecen Margit tér 19.

Orosz Roland

4. o.

különdíj

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

Horváth Jázmin

3. o.

különdíj

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Bozsányi Amanda

4. o.

különdíj

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Farkas Lili

3.b

különdíj

Budapest XX. Kerületi Ady Endre Ált. Isk.

1204 Budapest Ady E. u 98.

 

Bélteki László 3. o.

kiállított

Záhonyi Árpád Vezér Ált. Isk. és AMI

4625 Záhony József a. u. 48.

 

Szabó Noémi   3. o.

kiállított

Földesi Karácsony S. Ált.Isk.

4177 Földes Karácsony S. tér 6.

Árkosi Ivett     4. o

kiállított

Budapest XXII. Ker. Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.

1222 Budapest Nagytétényi út 31-33

Horváth Vivien 3.o

kiállított

Derkovich Gyula Ált. Isk..

9700 Szombathely Bem J. u. 7.

Kiss Gergely Nimród 3. o.

kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

Veress Otília Petra

3. o

kiállított

Földesi Karácsony S. Ált.Isk.

4177 Földes Karácsony S. tér 6.

Kocsis Dorottya Mária 3.o.

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Magyar Kinga 4. o

kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

 

Szunyi Dorka

3. o

kiállított

Budapest XXII. Ker. Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.

1222 Budapest Nagytétényi út 31-33

Pálosfalvi Eszter Natasa

3. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Szabó Jázmin 3. o.

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Hegyes Dzsenifer

4. o.

kiállított

Földesi Karácsony S. Ált.Isk.

4177 Földes Karácsony S. tér 6.

Lakatos Tamás 4. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

László Gréta

3. o

 

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Kánnár Flóra

3. o

kiállított

Ady Endre Ált. Isk.

1204 Budapest XX. Ker. Ady E. u. 98.

 

Andorka Csende

3. o

kiállított

Szekszárdi Babits M. Ált. Isk.

7100 Szekszárd Kadarka u. 17.

Takács Enikő

4. o

kiállított

Szabó László AMI

4200 Hajdúszoboszló Arany J. u. 2.

Kövesi Hanna

3. o

kiállított

Szekszárdi Babits M. Ált. Isk.

7100 Szekszárd Kadarka u. 17.

Hodossy Lili

3. o

kiállított

Szekszárdi Babits M. Ált. Isk.

7100 Szekszárd Kadarka u. 17.

Nagy Fanni

3. o

kiállított

KIK Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Ált. Isk.

6800 Hódmezővásárhely, Klauzál u. 63.

Kónya Eszter

4. o

kiállított

Erzsébethelyi Ált. Isk.

5600 Békéscsaba Madách u. 2

Nagy Viktória

3. a

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Rostás Natália

3. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Magyari Márk

3. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Batka Klára

3. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Göllönt Janka

4. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Cseh Liliána

4. o

kiállított

Zöldház Rajzstúdió

6000 Kecskemét Nagykőrösi u. 29.

Pankus Erzsébet

3. o

kiállított

Sárkeresztúri Ált. Isk.

8125 Sárkeresztúr Kossuth L. u. 64.

Peresztegi Hanna

3. o

kiállított

Móra Ferenc Általános Iskola

1162 Budapest, Ida u. 108-110.

 

III. korcsoport: 5-6. évfolyam

 

Név

Eredmény

Cím

Kévés Kitti

5. a

I. helyezés

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

Kocsis Sára Veronika

6. o

II. helyezés

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Zakar Viktória

6. o

III. helyezés

Pocsaji Lórántffy Zsuzsanna Ált. Isk. Bocskai I. Tagiskolája

4126 Kismarja Bocskai u. 30.

Kun Rebeka Sára

5. o

különdíj

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

Bakró Vanessza

6.o

különdíj

Nyírgyulaji Kossuth L. Ált. Isk.  

4311 Nyírgyulaj Bajcsy-Zs. U. 8-10.    

Vencsellői Nikolett

6.b

különdíj

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

Czibere Imre

6.a

 

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

Garajszki Réka

6.a

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Kasza Blanka

6. o.

kiállított

Kecskeméti Corvin Mátyás Ált. Isk. Mathiász J. Ált. Isk.

6000 Kecskemét Katona Zs. u. 1.

Slága Dorina

6. o

kiállított

Általános Iskola, Óvoda SZKI EGYMI és Koll.

1145 Budapest Mexikói u. 60.

Czéh Petra

5. o

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Korpics Bianka

6. o

kiállított

Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk.

9700 Szombathely Rákóczi F. u. 79.

Kovács Kitti

5. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Ági Adél

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Kecskeméti Beatrix

6. o

kiállított

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu József A. u. 11.

Nagy Bettina

5. o

kiállított

Hajdúböszörményi Eötvös József Ált. Isk. és AMI

4220 Hajdúböszörmény Árpád u. 22.

Pintér Lilla

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Farkas Viola

6. o

kiállított

Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk.

9700 Szombathely Rákóczi F. u. 79.

Ajtai Dominika

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Hollósy Ágnes

6. o

kiállított

Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Ált. Isk.

6345 Nemesnádudvar Petőfi u. 42.

Horváth Dóra

6. o

kiállított

Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk.

9700 Szombathely Rákóczi F. u. 79.

Mező Fanni

6. o.

kiállított

DOC Középiskola és Ált.Isk. Demecseri Általános Iskolája, AMI

4516 Demecser, Szabolcs vezér u. 8.

Karádi Gréta

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Zsányi Zsanett

5. o

kiállított

Erőss Lajos Református Ált. Isk.

4150 Püspökladány, Kálvin tér 1-3.

Kovács Noémi

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Horváth Zsuzsanna

6. o

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja Szent Antal u. 60.

Török Lili

5. o

kiállított

Szín-Vonal AMI

8258 Badacsonytomaj Kert u. 4-8.

Tóth Zsuzsa Orsolya

5. o

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Nagy Györgyi

5. a

kiállított

II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

4243 Téglás, Úttörő u. 15.

Kelemen Lili Dorka

5. b

kiállított

Gulner Gyula Ált. Isk.

1183 Budapest Gulner u. 2.

 

IV. korcsoport: 7-8. évfolyam

 

név

eredmény

cím

Sztyehlik Ildikó 7.o.

1. helyezés

Művészeti Tanoda

Csévharaszt Petőfi S. 2.  22/2

Gábor Zsuzsa Rebeka

8.o

2. helyezés

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

Kempf Amélia 7.o.

3. helyezés

Kodolányi János Német Nemzetiségi Ált. Isk. és AMI

7720 Pécsvárad Kossuth L. u. 39-41

Veres Anikó 8.o

különdíj

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

Malomsoki Anett 7.o.

kiállított

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Papp Kristóf 7.o.

 

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

Kerekes Petra 8.o.

kiállított

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Dvorszki Réka 7.o

kiállított

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Nagy Kitti 8.o.

kiállított

Vásárhelyi András Tagiskola

8100 Várpalota Tési út 3/b

Szencz Lehel 8.o.

kiállított

Szín – Vonal Művészeti Iskola

8258 Badacsonytomaj

Kert u. 8.

Kovács Kitti 7.o.

kiállított

Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.

6500 Baja

Szent Antal u. 60.

Enyedi Nóra 7.o.

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15.

Kiss Zoltán 8.o

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15.

Varga Marianna 7.o.

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. 16és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

Czéh Lenke 7.o.

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15.

Szabó Klaudia 8.o.

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

Drimba Angéla 7.o.

kiállított

II. Rákóczi F. Baptista Ált. és Alapfokú Műv. Isk

Téglás Úttörő u.15

 

 

 

KERESÉS:
OK

Heti jó hír

""Végül akikben (a mag) jó földbe hull, azok hallják a tanítást, magukévá is teszik és harminc-, hatvan-, sőt százszoros termést hoznak.” "
(Márk evangéliuma 4,20)

CSATORNÁK

ESEMÉNYNAPTÁR
KÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK
ESEMÉNYNAPTÁR
Az alábbi naptárban tudja kiválasztani egy adott naphoz tartozó eseményt. A hónapok között a nyilak segítségével tud lépkedni.
ÖSSZES ESEMÉNY

INTÉZMÉNYEINK

ELÉRHETŐSÉGEK

BAPTISTA NEVELÉS - OKTATÁS

1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 57.

Telefon: +36 1 381 0537
Fax: +36 1 381 0536

E-mail: fenntarto kukac baptistaoktatas pont hu

Web: www.baptistaoktatas.hu

© 2013 BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT
DESIGN és FEJLESZTÉS: RELATIVE